dragged border

درباره وبلاگ

dragged border
dragged border

مراکز ورزشی جزیره کیش

مراکز ورزشی جزیره کیش

در جزیره کیش جاذبه های تفریحی ورزشی زیادی وجود دارد . که سالانه گردشگران تور کیش راافزایش می دهد . پلاژها برای آقایون و خانوم ها با امکانات کامل، مسیر دوچرخه سواری کیش که از بزرگترین مسیر های دوچرخه سواری ایران است ،کلوپ های تفریحی کیش باامکانات روز دنیا، باشگاه سوارکاری مدرن و همچنین تفریحات آبی هیجان انگیزاین منطقه را به قطب تفریحی ورزشی ایران تبدیل کرده است. در پاراگراف های بعدی شما را با معروف ترین مراکز ورزشی جزیره کیش آشنا می کنیم.

ورزش بانوان کیش

ورزش بانوان کیش

مجموعه ورزشی المپیک

مجموعه ورزشی المپیک میزبان اردوهای تیم ملی و باشگاه های خارجی می باشد. و دارای امکانات و تجهیزات عالی و مدرنی می باشد. این مجموعه شامل :دو زمین فوتبال چمن و دو زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی، چندین زمین تنیس، سالن اختصاصی پینگ پنگ ، دو سالن تمرین و مسابقات اسکواش ،استخر شنا مجهز به سونای خشک و بخار با سالن بدنسازی است، همچنین سالن چند منظوره ویژه ورزش های توپی و غیرتوپی شامل والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتبال، کشتی، تکواندو، جودو، کاراته، خانه شطرنج و ….. می باشد.

موسسه ورزش کیش

موسسه ورزش کیش

سالن چند منظوره المپیک

این سالن دارای ظرفیت 1200 نفر می باشد که دارای امکانات کاملی برای این11 رشته ورزشی است. والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتسال، ژیمناستیک، کشتی، تکواندو، جودو، کاراته و شطرنج که برای این رسته ها مربی های بسیار مجرب و بین المللی وجود دارد.

مجموعه سوارکاری

این مجموعه به مساحت 6000 متر در مجموعه ورزشی المپیک قرار دارد و دارایامکاناتی مانند:مانژ مخصوص تمرین، مانژ کورس، اصطبل، کلینیک دامپزشکی می باشد.

سازمان ورزش کیش

سازمان ورزش کیش

زمین تیراندازی با کمان

این زمین که در مجموعه ورزشی المپیک قرار دارد. با مساحت 3500 متر دارایامکاناتی از قبیل :30 سیبل ، وسائل و ادوات تیر اندازی می باشد.

سالن غدیر

این مجموعه که در مجموعه ورزشی المپیک قرار دارد. دارای مساحت 1800 متر مربع می باشد و شامل ورزش های رزمی مانند بوکس، کشتی ، ورزشهای زورخانه ای می باشد.

مجموعه استخر سرپوشیده کرانه

این استخر که در شمال جزیره کیش قرار دارد دارای امکانات کاملی از قبیل :سونای خشک، سونای بخار، جکوزی، سالن بدنسازی، سالن تنیس روی میز ، آرایشگاه ، بوفه و تریا،شنا، بدنسازی، ایروبیک می باشد.

ورزش آبی کیش

ورزش آبی کیش

مجموعه استخر سرپوشیده المپیک ویژه آقایان

این مجموعه که در مجموعه ورزشی المپیک قرار دارد دارای 3000 متر وسعت است و امکانات آن شامل : استخر، سونا خشک و بخار ، جکوزی، حوضچه آب سرد ، بدنسازی بوفه و امکانات رختکن و دوش است.

پیست اسکیت

این پیست اسکیت روبروی هتل شایان در ساحل شرقی قرار دارد که مساحتی به وسعت 1000 متر دارد.

مجموعه اسکواش

این مجموعه که در مجموعه ورزشی المپیک قرار دارد. از زیباترین سالن های اسکواش در ایران می باشد.که دارای سالن اختصاصی بانوان و آقایان می باشد. سالن اختصاصی بانوان دارای دو کورت با مساحت 600 متر و سالن اختصاصی آقایانبا سه کورت با مساحت 800 متر می باشد.

مرکز ورزش کیش

مرکز ورزش کیش

مجموعه تنیس

زمین تنیس

این مجموعه که در مجموعه ورزشی المپیک قرار دارد. دارای مساحت 12000 مترمی باشد و شامل 10 زمین خاکی و 4 زمین هارد کورت، زمین اختصاصی بانوان و زمین خانواده می باشد.

سالن تنیس روی میز

این سالن که در مجموعه ورزشی المپیک قرار دارد. دارای مساحت 500 متر و امکاناتی  شامل 6 میز، دستگاه توپ اندار، رختکن و دوش می باشد.
کشتی

این سالن درسالن چند منظوره کیش واقع شده  در آن مسابقات تیم ملی برگزارمی شود و همچنین اردوهای تیم ملی و باشگاه های مهمان در این سالن برگزار می شود.

اداره ورزش کیش

اداره ورزش کیش

تکواندو

این سالن با داشتن مربیان مجرب و متخصص از محبوبیت زیادی برخوردار است. در روزهای فرد آموزش های متنوعی به علاقه مندان داده می شود. در این سالن اردوهای تیم ملی تکواندو برگزار می شود.

ووشو (کونگ فو چی )

این رشته دارای محبوبیت زیادی در بین ورزشکاران می باشد. ورزشکاران می توانند در روز های فرد از ساعت 18 الی 20 در رشته های ساندا، سانشو و فرمهای استاندارد ووشو آموزش ببینند. تیم ووشو کیش مقام های بین المللی زیادی را به دست آورده است.

ورزش همگانی کیش

ورزش همگانی کیش

مجموعه ورزشی میرمهنا

این مجموعه در شمال غربی جزیره قرار داردو امکانات آن شامل: سه زمین فوتبال چمن مصنوعی و سالن اختصاصی ژیمناستیک با وسایل پیشرفته می باشد.

استادیوم فوتبال شماره یک

این استادیوم که مساحتی بالغ بر 20000 متر دارد. گنجایش حدود 8000 نفر را داراست که برای اردوهای باشگاه های ایرانی و خارجی و همچنین مسابقات لیگو کشوری مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین دارای پیست تارتان و دومیدانی می باشد.

ورزش های دریایی کیش

ورزش های دریایی کیش

زمین فوتبال شماره دو

این زمین که در کنار استادیوم شماره یک واقع شده است . دارای مساحتی بالغ بر 4000 متر می باشد و برای لیگ های فوتبال، مدرسه فوتبال ، پیشکسوتانو تمرینات تیم های متقاضی مورد استفاده قرار می گیرد.

زمین های چمن مصنوعی فوتسال

این زمین که در کنار استادیوم شماره یک واقع شده دارای مساحت 2000 متری می باشد و برای مسابقات فوتسال داخلی ، تمرینات تیم های مختلف، مسابقات آموزشگاهها  مورد استفاده قرار می گیرد.

(0) نظر
dragged border

قیمت تفریحات و ورزش های آبی مهیج در کیش

قیمت تفریحات و ورزش های آبی مهیج در کیش

جزیره کیش منطقه ای بسیار زیبا با تفریحات گوناگون می باشد که سالانه حدود 1.5 ملیون گردشگر را از داخل و خارج از کشور به خود جذب می کند. قیمت تفریحات در کیش در فصل های مختلف متفاوت است . بهترین زمان سفر به کیش از فصل آبان تا اردیبهشت است که دمای هوا در این فصل ها بهتر است.در عید نوروز که مردم زیادی به کیش سفر میکنند قیمت تفریحات نیز بالاتر است ولی در فصل گرم تابستان که مسافران کم هستند هزینه تفریحات در کیش نیز کمتر است . همچنین در زمان های غیر تعطیل قمت بلیط ها کاهش می یابد .

قیمت تفریحات و ورزش های آبی در کیش

قیمت تفریحات و ورزش های آبی مهیج در کیش

هزینه تفریحات در کیش

هزینه تفریحات در کیش

گاهی اوقات می توانید با استفاده از برگه های تخفیفی که هتل ها برای برخی از تفریحات ارائه می دهند استفاده کنید و با قیمت کمتری از تفریحات هیجان انگیز در جزیره کیش استفاده کنید. منطقه کیش با تفریحات مدرن و هیجان انگیز خود تور کیش را به یکی از پرطرفدارترین تورها تبدیل کرده است.مسافران کیش می توانند با جستجو در سایت های فروش بلیط تفریحات مختلف  از نرخ تفریحات در کیش مطلع و بلیط های آن را با تخفیفات ویژه ای تهیه کنند. اکثر ورزش های آبی در کیش با آموزش قبلی توسط مربی انجام می شود .

نرخ تفریحات در کیش

نرخ تفریحات در کیش

تخفیف تفریحات در کیش

تخفیف تفریحات در کیش

در این مطلب به نرخ برخی از تفریحات اشاره می کنیم.

 1. جت اسکی                 50.000  تومان
 2. بنانا (تیوپ تندرو )         35.000  تومان
 3. پاراسل (چتر )             65.000  تومان
 4. شاتل (تیوپ تندرو)       35.000   تومان
 5. غواصی                     75.000  تومان
 6. فلای بورد(جت پک)      85.000   تومان
 7. بانجی جامپینگ          110.000  تومان
 8. جنگ شبانه پازل شو   45.000  تومان
 9. سافاری                    10.000 تومان

(0) نظر
dragged border

گشت در آبهای نیلگون خلیج فارس با تور کشتی تفریحی کیش

گشت در آبهای نیلگون خلیج فارس با تور کشتی تفریحی کیش

گشت در آبهای نیلگون خلیج فارس با تور کشتی تفریحی کیش یکی پرطرفدارترین تفریحات کیش می باشد . کشتی تفریحی شبانه، کشتی آکواریوم و قایق های کف شیشه ای از جذاب ترین آنهاست. تور کشتی در کشتی تفریحی شبانه از ساعت 21  شروع می شود و تا ساعت 1 بامداد ادامه دارد. در این کشتی برای مسافران تور کیش برنامه های شادی اجرا می شود . که جنگ شاد پخش موسیقی زنده همراه با صرف شام قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

قایق تفریحی کیش

قایق تفریحی کیش

آبهای زیبای خلیج فارس زیستگاه موجودات زیبای دریایی مانند: مرجان ها، ماهی های تزئینی و خوراکی، توتیاها، خرچنگ ها، ستاره دریایی می باشد. که دیدن این موجودات از نزدیک با کشتی آکواریوم و قایق های کف شیشه ای بسیار لذت بخش می باشد. کشتی های آکواریوم مسیر زیادی را طی می کنند تا به مناطقی برسند که موجودات دریایی و مرجان ها در آنجا بیشتر است . و همچنین در کشتی ها از مسافران پذیرایی می شود. و در برخی از آنها نیز موزیک زنده پخش می شود.

قیمت کشتی تفریحی کیش

قیمت کشتی تفریحی کیش

کشتی های آکواریوم و قایق های کف شیشه ای در شب هم با استفاده از نور افکن مشغول به گشت می باشند و معمولا ساعت کار آنها از 10 صب تا بعد از ظهر ادامه دارد. و هر سانس حدود 1 ساعت ادامه دارد.

بهترین کشتی تفریحی کیش

بهترین کشتی تفریحی کیش

بهتر است قیمت تور کشتی های تفریحی کیش را بدانید.

کشتی تفریحی آکواریوم توتیا:  30.000   تومان

 

قایق های بادبانی :               110.000 تومان

کشتی تفریحی نوید دریا:         50.000   تومان

 

کشتی تفریحی دنا:                50.000   تومان

 

کشتی تفریحی آرتمیس:         55.000   تومان

 

کشتی تفریحی اوستا:            70.000   تومان

 

کشتی آکواریوم گردشگر 1 :     30.000   تومان

 

کشتی آکواریوم سیمرغ:         30.000   تومان

 

کشتی آکواریوم ستاره:          30.000   تومان

(0) نظر
dragged border

هتل ویدا کیش

هتل ویدا کیش

یکی از بهترین و معروف ترین هتل های کیش هتل ویدا می باشد . این هتل 5 ستاره با بهترین امکانات روز دنیا آماده پذیرایی از مهمانان خود می باشد . این هتل 9 طبقه دارای موقعیت مکانی خوبی می باشد 1.5 کیلومتر با ساحل دریا فاصله دارد همچنین در نزدیکی دانشگاه صنعتی شریف پردیس بین الملل می باشد. در تور کیش ما شرکت کنید تا بهترین لحضات را در سفر به کیش برای شما فراهم کنیم.

هتل ویدا کیش عکس

هتل ویدا کیش عکس

هتل ویدا که در سال 1396 افتتاح شده دارای 144 واحد اقامتی با استاندارد های روز دنیا می باشد. دارای اینترنت رایگان در لابی و طبقات می باشد. برخی از اتاق ها دارای نمای دریا می باشد. کارکنان هتل مسلط به زبان عربی و انگلیسی هستند. قیمت هتل ویدا در بین هتل های کیشمناسب است .

قیمت هتل ویدا کیش

قیمت هتل ویدا کیش

آدرس هتل ویدا کیش :

کیش، میدان سنایی ، بلوار موج .

امکانات هتل ویدا :

پارکینگ ، آسانسور ، روزنامه ،تلویزیون در لابی ، صندق امانات ،سرویس بهداشتی فرنگی در لابی ،سرویس بهداشتی ایرانی در لابی ، تاکسی سرویس ، کافی شاپ با ظرفیت 20 نفر و رستوران با ظرفیت 250 نفر ،سالن کنفرانس، سالن بدنسازی ، استخر سونا بخار ،سیستم IPTV ، پذیرش 24 ساعته ،خشکشویی ، فکس، فتوکپی ،روم سرویس 24 ساعته ، خدمات ترانسفر فرودگاهی رایگان ، پارکینگ رایگان با هماهنگی قبلی .

رزرو هتل ویدا

رزرو هتل ویدا

قوانین و مقررات هتل ویدا کیش:

هزینه برای کودکان زیر 5 سال رایگان می باشد. خانوم ها فقط با مدرک شناسایی معتبر پذیرفته می شوند.صیغه نامه با مهر معتبر پذیرش می شود.

هتل ویدا کیش

هتل ویدا کیش

تلفن هتل ویدا کیش  : 07644420073

سایت هتل ویدا کیش : vidahotel.ir

(0) نظر
dragged border

اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش

با اجاره خودرو در جزیره کیش می توانید به راحتی این جزیره ی زیبا را به طور کامل بگردید . به شما توصیه می کنم حتما در سفر با تور کیشخودرو کرایه کنید که سفری خاطره انگیزی را تجربه کنید.

شرایط کرایه خودرو در کیش

شرایط کرایه خودرو در کیش

مدارک لازم جهت رنت خودرو در کیش:

 1. اصل گواهی نامه معتبر
 2. کارت ملی
 3. گذاشتن چک یا پول نقد به شرکت اجاره دهنده ماشین به عنوان ضمانت. وجه نقد بجای چک از مبلغ یک ملیون تا 5 ملیون.
اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش

برای کرایه خودرو چندین راه وجود دارد :

شما می توانید از طریق سایت های شرکت های معتبر خودرو کرایه کنید که در زمان رسیدن به فرودگاه خودرو به شما تحویل داده شود . همچنین در زمان رسیدن به فرودگاه هم میتوانید خودرو را از فرودگاه کرایه کنید و همچنین برخی از هتل ها خدمات کرایه خودرو را برای شما انجام می دهد.

اجاره خودرو در کیش قیمت

اجاره خودرو در کیش قیمت

نکات مهم در مورد کرایه ماشین در کیش:

 1. زمان کرایه ماشین حداقل 24 ساعت است و از این زمان کمتر کرایه داده نمی شود.
 2. میتوان خودرو را با راننده کرایه کرد در صورت عدم داشتن گواهی نامه
 3. خودرو لیموزین فقط با راننده کرایه داده می شود.
 4. اگر خودرو را با راننده کرایه کنید دادن ضمانت لازم نیست و هزینه راننده اضافه می شود. و هزینه خلافی نیز از کرایه کننده گرفته نمی شود.
 5. حتما ماشین را از شرکت های معتبر کرایه کنید و قبل ازکرایه ماشین حتما برگه قرار داد را از شرکت بگیرید
 6. چکی که برای ضمانت می دهید حتما باید به نام خود اجاره کننده باشد.
 7. هزینه بنزین ماشین با فرد کرایه کننده می باشد.
 8. برای زدن بنزین می توانید از کارت سوخت استفاده کنید.
 9. مبلغ 200 هزار تومان بین حداقل 3 روز و حداکثر 10 روز نزد شرکت اجاره دهنده باقی می ماند تا خلافی ماشین گرفته شود.
 10. برای اطلاع از خلافی ماشین در کیش می توانید به این سایت مراجعه کنید: traffic.kish.ir
کرایه ماشین در کیش قیمت

کرایه ماشین در کیش قیمت

قیمت کرایه برخی خودرو ها در کیش:

 1. پورشه پانامرا هر 24 ساعت          1.000.000  تومان
 2. BMWz4        هر 24 ساعت          550.000     تومان
 3. مازراتی گرنتوریزمو هر 24 ساعت    1.000.000  تومان
 4. کوروت هر 24 ساعت                   1.000.000   تومان
 5. کادیلاک CTS هر 24 ساعت          450.000      تومان
 6. Nissan 370Z کروک هر 24 ساعت 400.000      تومان
 7. دوج چلنجر    هر 24 ساعت          400.000      تومان
 8. موستانگ کروک هر 24 ساعت      350.000      تومان
 9. کامارو   هر 24 ساعت                 350.000     تومان
 10. آزرا    هر 24 ساعت                   250.000      تومان
نرخ کرایه خودرو در کیش

نرخ کرایه خودرو در کیش

(0) نظر
dragged border

هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش

اولین هتل دریایی کیش هتل ترنج کیش است. این هتل 5 ستاره لوکس وشیک که در شمال غربی کیش قرار دارد. دارای 2 فاز می باشد ، که فاز اول هتل دارای 100 سوئیت می باشد که بر روی آب ساخته شده و با اسکله چوبی به هم متصل اند. و فاز دوم هتل طبقاتی ساحلی می باشد که در دست ساخت است. این هتل با امکانات کامل و در منطقه ای بکر و بسیار زیبا واقع گردیده که مهمانان می توانند از دیدن طلوع و غروب خورشید در خلیج فارس لذت ببرند. همان طور که در عکس ها مشاهده می کنید سوئیت های این هتل دارای کف شیشه ای می باشد که موجودات آبزی و گیاهان دریایی در آن مشخص است ،همه سوئیت ها دارای بالکن اختصاصی می باشد. همچنین موقعیت سوئیت ها به گونه ای است که از بالا تصویر یک بته جقه بر روی دریاست. در تورکیش ما شرکت کنید و با رزرو هتل دریایی کیش سفری به یاد ماندنی برای خود رقم بزنید.

هتل دریایی ترنج کیش

هتل دریایی ترنج کیش

هتل ترنج کیش که از بهترین هتل های کیش است دارای موقعیت جغرافیایی و سازه منحصر به فرد است که مناظر بسیار زیبایی را از طبیعت به نمایش می گذارد. همچنین این هتل دارای خدمات رفاهی فراوان رستوران های شیک و لوکس کافی شاپ بر روی دریا سالن ورزش بر روی آب ،سالن اسپا و ماساژ بر روی آب ،خانه بازی کودک و سالن بیلیارد و… می باشد.

هتل دریایی کیش

هتل دریایی کیش

آدرس هتل دریایی ترنج کیش:

جزیره کیش ،ابتدای جاده جهان، بین میدان جاسک و کلبه هور.

امکانات هتل ترنج کیش:

روم سرویس ، سالن کنفرانس ، آتلیه عکاسی ،دوچرخه سواری ،اورژانس ،اجاره خودرو ،خدمات لاندری ،کانتر گردشگری ،سالن بازی ساحلی(بیلیارد،فوتبال دستی،ایر هاکی) ،سالن اسپا-ماساژ ،رستوران خورشید بر روی دریا ،رستوران ساحلی، رستوران تاج ترنج، کافه گلف (کافی شاپ و ارائه غذاهای فرنگی)، کافی شاپ ساحلی، لمکده سنتی ساحی .

قیمت هتل دریایی کیش

قیمت هتل دریایی کیش

خدمات رایگان هتل دریایی:

ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی VIP ،صبحانه بوفه ، مینی بار،اینترنت ،سرویس روزانه به مراکز خرید ، والیبال ساحلی، سالن بدنسازی ، خانه کودک .

قوانین ومقررات هتل ترنج کیش:

مهمانان می توانند تا یک هفته قبل از ورود به هتل اعلام کنسلی کنند . همچنین اگر تا 72 ساعت قبل از ورود اعلام کنسلی کنند 25% از هزینه یک شب اقامت از مهمانان گرفته می شود . تا 48 ساعت قبل از ورود مهمان 50% از هزینه یک شب اقامت و 24 ساعت قبل از ورود مهمان هزینه یک شب اقامت گرفته می شود.

هزینه برای کودک زیر 5 سال رایگان می باشد.

صیغه نامه با مهر معتبر پذیرش می شود. همچنین پذیرش خانوم ها با مدرک شناسایی معتبر صورت می گیرد.

هتل دریایی کیش ترنج

هتل دریایی کیش ترنج

(0) نظر
dragged border

جشنواره تابستانی کیش

جشنواره تابستانی کیش

با شرع فصل تابستان جشنواره تابستانی کیش آغاز می شود .این جشنواره ها مسافران زیادی را از شهر های مختلف ایران و حتی خارج از کشور به خود جذب می کند. از برنامه های متنوع این جشنواره می توان به جنگ شبانه، اجرای موسیقی سنتی و موسیقی پاپ، تئاتر، نمایش فیلم، برنامه‌‏های متنوع ورزشی،برپایی کارناوالهای شادی و اهدای میلیاردها ریال جوایز به مسافران تور کیش اشاره کرد. در تابستان پروازهای فوق العاده به کیش افزایش می یابد وهمچنین خیابان ها معابر آذین بندی می شوند و مهم تر از همه می توانید از تخفیف ویژه جشنواره در بازارهای کیش برخوردار شوید.

جشنواره تابستانی کیش

جشنواره تابستانی کیش

بیستمین جشنواره تابستانی کیش

به گزارش  اداره روابط عمومی فرودگاه کیش بیستمین جشنواره تابستانی کیش با شعار کیش به وسعت ایران از 15 تیر آغاز شده و پایان آن تا 30 شهریور می باشد. بر اساس اعلام معاون سازمان منطقه آزاد کیش و صدا و سیمای کیش بهترین برنامه های امسال در جشنواره کیش به این شرح است:

هر شب از شبکه 5 سیما و همچنین شبکه ماهواره  IRAN TODAY (شبکه روسی) ویژه برنامه جشنواره تابستانی کیش برگزار می شود . که باعث میشود جزیره کیش به همه کشورها معرفی شود.

این جشنواره با نام مختصر سه جیم (جزیره و جشنواره و جایزه)برنامه های مختلفی برای تمام سنین و سلیقه ها ایجاد کرده است.

جشنواره تابستانی کیش

جشنواره تابستانی کیش

هر شب به قید قرعه جوایز نقدی و غیر نقدی(لوازم خانگی) به گردشگران اهدا می شود.

با مشارکت بازاریان کیش به قید قرعه هر هفته یک دستگاه خودرو به گردشگران اهدا می شود . و همچنین در پایان جشنواره یک دستگاه آپارتمان هدیه می شود.

هر سه روز یک بار در یکی از مکان های تفریحی کیش مانند : پارک آبی، مجموعه تفریحی پارک دلفین و سافاری کیش برنامه های مفرحی برای گردشگران اجرا می شود مانند:جنگ های کودکان، کلیپ، شعر و موسیقی، مسابقه و نمایش.

در جشنواره تابستانی کیش رالی خوانوادگی برگزار می شود به این صورت که گردشگران از مناطق گردشگری موجود از شهرخود تا کیش فیلم و عکس تهیه می کنند و در قرعه کشی جوایز شرکت می کنند .
همچنین در اجرای جنگ های شبانه کیش عوامل برنامه تلویزیونی دورهمی و خندوانه شرکت می کنند.

جشنواره تابستانی کیش 96

جشنواره تابستانی کیش 96

فقط ساکنان کیش و یا گردشگران تور کیش برنده جوایز در قرعه کشی جوایز جشنواره همام کیش نیستند بلکه ساکنان همه ی شهر های ایران می توانند در این قرعه کشی ها شرکت کنند.

قرعه کشی بانک پارسیان برای کسانی که از دستگاه کارت خوان تجارت پارسیان و یا از کارت اعتباری همام بانک پارسیان استفاده کرده اند صورت می گیرد و روزانه 30 سفر رایگان به برندگان اهدا می شود.

کسانی که از کارت اعتباری همام استفاده کرده اند و سقف تراکنش های خود را افزایش داده اند بیشتر از دیگران در قرعه کشی آپارتمان شانس دارند.

بیستمین جشنواره تابستانی کیش

بیستمین جشنواره تابستانی کیش

گردشگرانی که از سراسر دنیا برای سفر به کیش از پرواز ترکیش استفاده می کنند از بلیت با 50% تخفیف بهرمند می شوند.

از دیگر برنامه های مفرح در جشنواره کیش می توان به قرعه کشی روزانه و لحضه ای در بازارها ، جشن برای کودکان در بازارهای کیش ، تولید برنامه جیم جیم با حضور کودکان گردشگر در این برنامه و پخش آن از شبکه های تلویزیونی به همراه مسابقه و هدیه های نفیس. اشاره کرد.

شروع جشنواره تابستانی کیش

شروع جشنواره تابستانی کیش

(0) نظر
dragged border

هتل صدف کیش

هتل صدف کیش

یکی از هتل های کیش می باشد که معماری آن شبیه به صدف است. این هتل 4 ستاره در 2 طبقه و با 55 واحد اقامتی در سال 1392 مورد بازسازی قرار گرفته است. همچنین گوه 27 متری با آبشار های زیبا در کنار هتل صدف ساخته شده که داخل آن رستوران کوه نور است ودارای چشم اندازی زیبایی از هتل می باشد. هتل سورینت صدف کیش با دکواسیون زیبا و امکانات مطلوب آماده پذیرایی از مسافران تور کیش می باشد.  موقعیت مکانی این هتل به گونه ای است که در نزدیکی دانشگاه صنعتی شریف واحد بین الملل و مراکز خرید زیتون و سارینا 2 می باشد. هتل صدف کیش جزو گروه هتل های سورینت است. رستوران های چینی دورین ،کوه نور، دلفین و همچنین 3 کافی شاپ در رستوران آماده پذیرایی از مهمانان خود می باشد.

هتل صدف کیش تور

هتل صدف کیش تور

امکانات هتل صدف کیش :

ماهواره ،تراس ،آسانسور ،نمازخانه ،صندوق امانات لابی، رستوران، چایخانه سنتی، چایخانه سنتی در فضای بسته(تمام فصول)، کافی شاپ 24 ساعته، صبحانه در اتاق ،شبکه پخش فیلم داخلی ، امکان شارژ وسایل الکترونیکی در لابی، کارکنان مسلط به زبان عربی و انگلیسی ،روم سرویس ، پذیرش 24 ساعته ،لاندری، خشکشویی، خدمات بیدار باش ،خدمات اتو ،صبحانه در اتاق، نهار در اتاق ، اجاره ماشین ،تبدیل ارز ،خدمات تور ،فکس ، اجاره ماشین بدون راننده ، فتوکپی ، خدمات ترانسفر رفت فرودگاهی رایگان ، خدمات راهنمای تور ،اینترنت رایگان در لابی ، پارکینگ رایگان غیر مسقف با ظرفیت 6 ماشین .

قیمت هتل صدف کیش

قیمت هتل صدف کیش

قوانین و مقررات هتل صدف کیش :

اتاق تا ساعت 12 تخلیه شود و ساعت 14 تحویل داده شود. امکان تغییر تاریخ اقامت در هتل و یاکنسل کردن امکان پذیر نیست چرا که هتل چارتری می باشد. از کودکان زیر 5 سال هزینه دریافت نمی شود. اقامت خانوم ها در هتل با مدارک شناسایی معتبر پذیرفته می شود. همچنین صیغه نامه با مهر معتبر قابل قبول است. همچنین هتل دارای ترانسفر رایگان فرودگاهی است به همبن دلیل هتل را از زمان پرواز خود مطلع کنید.

هتل صدف کیش 4 ستاره

هتل صدف کیش 4 ستاره

آدرس هتل صدف کیش:

کیش میدان امیر کبیر

تلفن هتل صدف کیش:

4420590 0764

هتل صدف کیش نظرات

هتل صدف کیش نظرات

سایت گروه هتل های سورینت کیش:

sorinethotels.com

برای رزرو هتل صدف کیش با ما تماس بگیرید.

(0) نظر
dragged border

هتل صدف کیش

هتل صدف کیش

یکی از هتل های کیش می باشد که معماری آن شبیه به صدف است. این هتل 4 ستاره در 2 طبقه و با 55 واحد اقامتی در سال 1392 مورد بازسازی قرار گرفته است. همچنین گوه 27 متری با آبشار های زیبا در کنار هتل صدف ساخته شده که داخل آن رستوران کوه نور است ودارای چشم اندازی زیبایی از هتل می باشد. هتل سورینت صدف کیش با دکواسیون زیبا و امکانات مطلوب آماده پذیرایی از مسافران تور کیش می باشد.  موقعیت مکانی این هتل به گونه ای است که در نزدیکی دانشگاه صنعتی شریف واحد بین الملل و مراکز خرید زیتون و سارینا 2 می باشد. هتل صدف کیش جزو گروه هتل های سورینت است. رستوران های چینی دورین ،کوه نور، دلفین و همچنین 3 کافی شاپ در رستوران آماده پذیرایی از مهمانان خود می باشد.

هتل صدف کیش تور

هتل صدف کیش تور

امکانات هتل صدف کیش :

ماهواره ،تراس ،آسانسور ،نمازخانه ،صندوق امانات لابی، رستوران، چایخانه سنتی، چایخانه سنتی در فضای بسته(تمام فصول)، کافی شاپ 24 ساعته، صبحانه در اتاق ،شبکه پخش فیلم داخلی ، امکان شارژ وسایل الکترونیکی در لابی، کارکنان مسلط به زبان عربی و انگلیسی ،روم سرویس ، پذیرش 24 ساعته ،لاندری، خشکشویی، خدمات بیدار باش ،خدمات اتو ،صبحانه در اتاق، نهار در اتاق ، اجاره ماشین ،تبدیل ارز ،خدمات تور ،فکس ، اجاره ماشین بدون راننده ، فتوکپی ، خدمات ترانسفر رفت فرودگاهی رایگان ، خدمات راهنمای تور ،اینترنت رایگان در لابی ، پارکینگ رایگان غیر مسقف با ظرفیت 6 ماشین .

قیمت هتل صدف کیش

قیمت هتل صدف کیش

قوانین و مقررات هتل صدف کیش :

اتاق تا ساعت 12 تخلیه شود و ساعت 14 تحویل داده شود. امکان تغییر تاریخ اقامت در هتل و یاکنسل کردن امکان پذیر نیست چرا که هتل چارتری می باشد. از کودکان زیر 5 سال هزینه دریافت نمی شود. اقامت خانوم ها در هتل با مدارک شناسایی معتبر پذیرفته می شود. همچنین صیغه نامه با مهر معتبر قابل قبول است. همچنین هتل دارای ترانسفر رایگان فرودگاهی است به همبن دلیل هتل را از زمان پرواز خود مطلع کنید.

هتل صدف کیش 4 ستاره

هتل صدف کیش 4 ستاره

آدرس هتل صدف کیش:

کیش میدان امیر کبیر

تلفن هتل صدف کیش:

4420590 0764

هتل صدف کیش نظرات

هتل صدف کیش نظرات

سایت گروه هتل های سورینت کیش:

sorinethotels.com

برای رزرو هتل صدف کیش با ما تماس بگیرید.

(0) نظر
dragged border

بیمارستان جزیره کیش

بیمارستان جزیره کیش

مسافران تور کیش قبل از سفر به کیش بهتر است با بیمارستان کیش و همچنین داروخانه ها و درمانگاه های این جزیره آشنا شوند . جزیره کیشدارای بیمارستان های مجهز و در دسترسی می باشد . گردشگرانی که دچار بیماری هستند می توانند بدون نگرانی به این جزیره سفر کنند و از خدمات بیمارستان ها ی مجهز کیش در صورت لزوم بهرمند شوند. در پاراگراف های بعدی لیست بیمارستان ها درمانگاه ها و داروخانه های کیش را به همراه آدرس آنها بیان می کنیم .

بیمارستان کیش

بیمارستان کیش

بیمارستان و درمانگاه

بیمارستان کیش

آدرس : بلوار ایران 600 دستگاه

تلفن : 07644459400-4

 

ساختمان پزشکان سها

آدرس : خیابان سنایی جنب تأمین اجتماعی طبقه دوم داروخانه هلال احمر

تلفن : 07644423993

 

مرکز بهداشت و درمان بوعلی

آدرس : بلوار خاتم الانبیا خیابان اقبال

تلفن : 07644432424

 

مرکز توسعه سلامت کیش

آدرس : لاهای فردوس روبروی بازار پردیس1 بلوک6

تلفن : 07644423131

 

پایگاه بهداشتی کمپ سحر

آدرس : کمپ سحر

تلفن : 07644450463

 

کلینیک حامی

آدرس : ششصد دستگاه روبروی سوپر جودکی لاین4 پلاک 403/1

تلفن : 07644424555

 

کلینیک خانواده

آدرس : ویلاهای فردوس بلوک5

تلفن : 07644422731

 

کلینیک رشد

آدرس :

تلفن : 0764444193

 

کلینیک رفتاری

آدرس : سفین جدید مرکز بهداشت

تلفن : 07644432424

 

کلینیک رها

آدرس : بلوار نیایش نبش کوچه کرانه

تلفن : 07644435290 – 09347681946

 

کلینیک رها

آدرس : بلوار نیایش خیابان کرانه ساختمان خاتم الانبیا طبقه اول

تلفن : 07644430002

 

داروخانه ها

داروخانه پردیس کیش

آدرس: مرکز خرید حافظ

تلفن: ۴۴۲۲۴۱۹-۰۷۶۴

داروخانه دکتر عمید

آدرس: جنب بیمارستان کیش

تلفن: ۴۴۲۳۱۲۸-۰۷۶۴ – ۴۴۲۳۱۲۹-۰۷۶۴

داروخانه سها

آدرس: خیابان سنایی، جنب مجتمع بانک ها

تلفن: ۴۴۲۴۵۳۷-۰۷۶۴

داروخانه کیش

تلفن: ۴۴۲۰۸۲۰-۰۷۶۴

داروخانه مرکز بهداشت

آدرس: میرمهنا، بلوار خاتم الانبیاء، خیابان اقبال، ساختمان مرکز بهداشت

تلفن: ۴۴۲۰۸۸۵-۰۷۶۴ – ۴۴۳۰۸۲۲-۰۷۶۴

داروخانه دکتر مظفری

آدرس: سالار کیش جنب بازار بین المللی ونوس
تنها داروخانه طرح معین بیمه در جزیره کیش طرف قرارداد با تمامی بیمه ها .ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب .

تلفن: ۴۴۵۵۱۶۸-۰۷۶۴

(0) نظر
X